Гурток

"Дивоцвіт"

 

 

Керівник гуртка

 

Гахович

Марія Вадимівна

Головна мета гуртка «Дивоцвіт» - естетичне та культурне виховання дітей, пробудження інтересу і любові до творчого надбання Батьківщини, а також до культури та мистецтва інших народів. Оволодіння професійними навичками в різних  техніках  декоративно—прикладного та образотворчого  мистецтва. Такі заняття формують у дітей творче мислення,   розвивають просторову уяву  та  фантазію, зорову пам'ять, розширюють сенсорний досвід дітей.

       Перебування дітей у гуртку є плодотворним, цікавим, а не простим проведенням часу; вони отримують всебічну інформацію, яка надає їм перспективу в подальшому житті. Діти працюють з натхненням та бажанням творити.  Найкращі свої роботи діти демонструють на виставках та приймають участь у конкурсах, тим самим затверджуються як творчі особистості.

        Окрім гурткових занять,  з метою проведення змістовного дозвілля дітей та підлітків у клубі проводяться різноманітні культурно-масові заходи: конкурсно-розважальні програми, спортивні змагання, ігри, конкурси, виставки, святкові програми приурочені до календарних дат, екскурсії  та походи, на яких діти знайомляться з природою рідного краю, визначними місцями, традиціями та звичаями його мешканців, а також збирають природний матеріал для гурткових занять.

            Навчання гуртківців проходить у декілька етапів:

  • початковий рівень - 1  рік навчання охоплює дітей віком 5-7 років;
  • основний рівень - 2  роки навчання охоплює дітей віком 7-12 років.

 

       Розділи програми включають в себе такі види декоративно-прикладного мистецтва:

  • декоративний розпис ;
  • писанкарство;
  • витинанка;
  • тістопластика;
  • аплікація  та інше.

Зарахування до гуртка

здійснюється на безконкурсній  та

добровільній основі.