Гурток "Веселкове намисто"

 

 

керівник гуртка

 

Андрєєва Ольга Борисівна

 

     

       Девіз гуртка  « Все що зроблено руками дитини має цілюще значення. Це є оберіг для родини».

     Працює гурток з 1992 року, починали вихованці шити  м'яку іграшку, складати панно, колажі, об'ємні казкові  композиції за мотивами народних казок. Гурток входить до Зразкового художнього колективу студії «Веселкові візерунки». Керівник гуртка "Веселкове намисто" -  Андрєєва Ольга Борисівна має звання "керівник   гуртка- методист".

   На цей час дітям подобається працювати з природним матеріалом, біопластикою, пластиліном, займатися паперовою пластикою, оригамі.

   Інтерактивні форми проведення заняття: заняття-казка, заняття-подорож, заняття-екскурсія, проекти, ігри, тощо.

  Для батьків проводяться також майстер-класи, екскурсії, вечори відпочинку тощо.  В гуртку займаються діти з  4х років. 

  Наші випускники:  Стафорова  Наталка (Київ), Ул’янченко  Наталка (Київ) продовжили навчання за фахом «Ландшафтний дизайн»,  Шевчук Марія коледж «Стилю та моди» (декоративно-ужиткове мистецтво), Лич Марина навчалася у  м. Луганську  в коледжі для дітей інвалідів «Пошив одягу» також  є наші діти і в Педагогічному коледжі (м. Запоріжжя ), Багатопрофільному реабілітаційному коледжі (м. Запоріжжя ). Багато вихованців отримали вищу освіту, вже виховують своїх дітей  та приводять також в гурток, дякують за ті перші стежинки виховання, по яким ми пройшли разом. Іграшки та сувеніри зроблені у дитинстві стали оберегами для них.

     

     Запрошуємо на заняття до гуртка дітей з 4х років

щосереди з 16.30 до 18.00.

 

    В програмі заняття: паперова пластика, ліплення пластиліном, виготовлення сувенірів, пальчикова гімнастика, дидактичні ігри та ще багато цікавого.