Зразкова студія

«Веселкові  візерунки»

 

 

керівник студії-методист

 

Андрєєва

Ольга Борисівна

 

 Керівники гуртків:

 

Андрєєва Ольга Борисівна - гурток "Веселкове намисто";

 

Трушина Олена Григорівна - гурток "Мальва" (нанизування бісеру);

 

Ригоц  Любов Андріївна - гурток вишивки  «Калинка»;

 

Поташева Ірина Вікторівна - гурток образотворчого мистецтва «Барви»;

 

Шаньгіна Євгенія Олександрівна - гурток образотворчого мистецтва «Вітрила»;

 

Гаджиєва Людмила Георгіївна  - групи підготовки дітей до школи  "Намистечко" 

 

    Заняття Студії "Веселкові візерунки" проводяться в приміщенні школи №97. Керівник Студії - Андрєєва Ольга Борисівна, має звання "керівник гуртка -методист", керівник методичного об'днання ДУМ, очолює філію з 1992 року. Незалежно від міста розташування педагоги та вихованці працюють з натхненням та зацікавленістю. Проводять тематичні виставки, презентації, співпрацюють з громадськими установами. Щорічно вихованці студій є активним учасником  міських, обласних,  Всеукраїнських, Міжнародних виставок, фестивалів та конкурсів. Неодноразово займали призові місця в фестивалях «Космічні фантазії», «Початкове технічне моделювання», «Податки очима дітей», «Запорізький коловрат», «Наш пошук – тобі Україно!»,  «Добро починається з тебе», «Стежини рідної землі», «Родинна творчість», «Знай і люби рідний край» та отримували грамоти, призи, путівки до таборів  «Маяк», «Артек» тощо.

       На заняттях гуртків завжди панує комфорт, повага, толерантність, бажання педагогів передати дітям свої знання, які стануть в нагоді на все життя.

    Напрямки роботи гуртків: образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, нанизування бісеру, вишивка, музичні заняття, підготовка дітей до школи.