Народний

театр танцю "Юнона"

 

Керівник

школи-студії

 

Банах

Вікторія Олександрівна

 

     

  Народний театр танцю «Юнона» створено на базі  Комунарського районного центру молоді та школярів м.Запоріжжя і є його профільним структурним підрозділом.

     Театр танцю «Юнона» засновано у 1991 році. В 1997 році театру танцю «Юнона» присвоєно звання «Зразковий художній колектив», у 2002 р. це звання було підтверджено, а  у 2007р. колективу присвоєно звання «Народний художній колектив». В 2012 році студія театру танцю реорганізується в школу-студію і підтверджує звання “Народний художній колектив”

    Педагогічний склад школи-студії налічує 15 педагогів. На даний момент в колективі більш 200 дітей віком від 4 до 16 років.

      Школа-студія працює за трьома напрямками:

  • хореографічне відділення: ритміка і танець; ритмопластика; партерна гімнастика; класичний танець; народний танець;джаз-модерн танець; сучасний танець; естрадний танець; танцювальна імпровізація; мистецтво балетмейстера; ансамбль; постановка номеру; дуетний танець.
  • театральне відділення: театральні ігри; майстерність актора; сценічна дія; сценічна мова; пластичне виховання і сценічних рух; постановка вистави.
  • творча майстерня: історія костюму; історія театру і хореографії, психологічний тренінг, розвиток творчої уяви, образотворче мистецтво, музика і вокал.