ЗССХ

Модерн данс

"Стиль"

 

 

Керівник

студії

 

Щербина Любов Анатоліївна

     

     

     Хореографічний колектив Модерн данс "Стиль" засновано у 1999 році. З 2004року колектив працює за студійною формою навчання, де особливістю навчання є орієнтація на розвиток творчих здібностей дітей і розкриття їх творчого потенціалу за допомогою синтезу сучасних танцювальних форм та напрямків, підготовка до сценічної діяльності й надалі - професійна робота на сцені.

      Педагогічний склад студії налічує 6 педагогів: художній керівник колективу, балетмейстер-постановник та викладач сучасної хореографії Щербіна Л.А., хореограф викладач контактної імпровізації та Hip-hop Підлужний Д.А., викладач класичного танцю Мигалюк Н.В., викладач з сучасної хореографії , репертуару , розтяжки Потепенко О.О., викладач з акробатики Гордейченко О.А., викладач з гімнастики Баландина А.Ю.

       В репертуарі колективу більш 40 хореографічних постановок. 

  Студія Модерн данс "Стиль" неодноразовий переможець різноманітних конкурсів та фестивалів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Участь у фестивалях, конкурсах, концертах згуртовує колектив, вчить сценічній культурі, розвиває у дітей якості колективізму, життєвої компетентності, самореалізації.